Hakkımızda

Demirsoy Nakliyat firması, 2001 yılında  şirket müdürü Selami Demir tarafından Demirsoy Nakliyat ismiyle kurulmuştur. Şirket ortakları Selami Demir ve Mustafa Demir’dir.

2001 yılından bugüne kadar sizlere yüzlerce hizmet sunan firmamız hizmet çapını gün geçtikçe genişletmiştir. Son yeniliklerle donatılmış tamamı tenteli 18 özel üretim aracı bulunmaktadır. Araçlarımızın temizliği her iş sonunda firmamızda görevli olan personellerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. En uygun fiyat, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ticaretten dostluğuyla yola çıkan nakliyat firması bu prensiplerini korumuş ve nakliyat yani uluslararası taşımacılık alanında bir ideal firma olmuştur.

Türkiye’nin her bölgesine sınırsız bir şekilde uluslararası taşımacılık ve büyük firmaların yüklerinin taşımacılığını yapmaktadır. Demirsoy nakliyat firması olarak çalıştığımız ülkeler; Belarus, Ukrayna, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek, Almanya ve  Avusturya’dır.

Demirsoy Nakliyat, uluslararası taşımacılığın en iyi, uygun ve güvenilir uluslararası taşıma hizmeti sunan firmalar arasında rekabet oluşturarak kullanıcıya en cazip seçenekleri sunar. Demirsoy Nakliyat firması ulaşılamıcağını düşündüğünüz tüm yerlere zaman ve saat gözetmeksizin hizmet vermektedir.

Ekip olarak müşterilerimize beklentilerinin fazlasını sunmayı, yaptığımız işin kalitesinden firmamızı sorumlu hissetmeyi, sorunlara çözüm üretmeyi, her defasında aynı özenle çalışmayı, etkili iletişim anlayışına önem vermekteyiz. Sonuçda nakliyat şirketi başkalarının eşyalarını uzun yollarda taşıyor bu büyük bir sorumluluktur. Dolayısıyla eğer bu sorumluluğu almayı göze alabilen, taşıma esnasında tüm eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak taşıma yapmaktadır. Son teknoloji ürünlerininde içerisinde bulunduğu geniş filosu sayesinde her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirmektedir.